Droša braukšanas apmācība Rīgā

Posted on

Auto skola ir ļoti īpaša vieta, kurā cilvēki regulāri apmeklē konkrētas nodarbības, lai būtu iespēja saņemt kāroto apliecību. Nevienam nav noslēpums, ka auto skola katram audzēknim palīdz saprast to, kā izpildīt neskaitāmus manevrus un kā veiksmīgi izvairīties no sadursmes ar apkārtējiem. Autoskolas galvenais uzdevums ir spēt nodrošināt pietiekami labas apmācības ar labākajiem speciālistiem, lai tiktu veiksmīgi apgūta visa teorija un arī praktiskās iemaņas un prasmes. Konkrētais autoskolas eksāmens vadītājiem nepieciešams, lai speciālisti skaidri zinātu, ka patiešām esat iemācījies visu un šobrīd varat bez problēmām izpildīt arī valsts pārbaudījumu. CSDD eksāmens ir ļoti līdzīgs, taču tā procesā jebkurš mazākais elements tiek izvērtēts krietni augstākā līmenī un Jums jābūt patstāvīgākam. Autoskola Rīgā ir patiešām iecienīta, jo tā paralēli ir arī populāra motoskola, kas šobrīd noder arvien lielākam cilvēku skaitam. Lai būtu iespēja saņemt tiesības patstāvīgi vadīt motociklu, Jums būs vajadzīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Ko ietver A kategorija?

Tieši tāpat tiek pielāgots arī CSN tests, balstoties uz to, kādas konkrēti kategorijas apliecību plānojat nokārtot. Vienmēr paši nozīmīgākie jautājumi saistīti ar pirmo palīdzību, īpašu manevru veikšanas secību un citām būtiskām situācijām. Ja Jūs interesē A kategorija autoskolā, tas nozīmē, ka Jūs apmācīs apzinīgi un prasmīgi braukšanas instruktori, kuru lielākā specialitāte ir tieši motocikli. Šīs speciālās kategorijas lielākā īpatnība ir tā, ka motoskolā apmācības iespējams sākt tikai no 22 gadiem, taču pašu vadītāja apliecību varat mēģināt iegūt no 24 gadu vecuma. Eksāmena laikā nāksies pierādīt dažādas savas prasmes, kā piemēram, manevrēšanu starp izvietotajām figūrām pavisam nelielā ātrumā. Visiem ir iespēja iegūt A1 kategorijas apliecību, kas ļauj vadīt ievērojami mazāka motora tilpuma motociklus, bez tam to reāli iespējams sākt jau no 16 gadiem.

Dažādas apliecības autovadītāju vajadzībām

Ja ar to nepietiek, vienmēr iespējams saņemt savai konkrētajai profesijai vai hobijam atbilstošu vadītāja apliecību. Piemēram, B1 kategorija ikvienam ļaus iegūt atbilstošās tiesības vadīt dažādus kvadraciklus un triciklus, kuru ātrums nekad nepārsniedz 45km/h. Ja konkrētajā brīdī būsiet sasniedzis 16 gadu vecumu, šāda veida vadītāja tiesības varēsiet drīz vien iegūt bez raizēm. C kategorija gan paredz apmācību no 21 gada, bez tam Jūs iegūsiet tiesības patstāvīgi vadīt dažādus spēkratus, kuru pilna masa ir lielāka par 3,5t. Bet vispirms gan būs vajadzīgas B kategorijas autovadītāja tiesības, bez tam stāžam ir jābūt ne mazākam kā 2 gadiem, lai uzsāktu mācības C kategorijā. Tepat nekavējoties jāpiebilst, ka B kategorija pilnībā attiecas uz vieglajiem auto, kuru pilna masa nav lielāka par 3,5t, turklāt ir ne vairāk kā 8 pasažieru sēdvietas. Tāpat tiek piedāvātā C1 kategorija, kurā ietilpst spēkrati, kuru masa ir lielāka par 3,5t, taču tajā pat laikā nepārsniedz 7,5t.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *