KUR VISLABĀK PIRKT KONTAKTLĒCAS?

Posted on

Lai redzes problēmas nesagādātu problēmas ikdienā un sadzīvē, ir nepieciešams izvēlēties sev piemērotu redzes korekcijas veidu. Protams, brilles un acu lāzeroperācija arī ir variants, taču daudzi izvēlas par labu kontaktlēcām. Daudziem tik ierasto briļļu nēsāšana un lietošana ikdienā, nešķiet praktiska, tādēļ tiek meklētas alternatīvas, kas neizmaksā pārāk dārgi un ir piemērotas konkrētām redzes problēmām. Dažāda veida kontaktlēcas var atrast ik viens un tās iespējams izvēlēties gan balstoties uz optometrisko piemērotību, gan valkāšanas un lietošanas ilgumu. Kontaktlēcas var iegādāties internetā un arī, protams, optikas salonos visā Latvijā. Ieteikums kontaktlēcas iegādāties, balstoties uz acu ārsta vai optometrijas speciālista pārbaudes un specifiskiem norādījumiem.

Uzzini vairāk – https://www.manaslecas.lv/

KĀDAS IR OPTIKAS PREČU ATŠĶIRĪBAS?

Mūsdienās ir iespējams iegādāties kontaktlēcas, kas paredzētas ļoti plaša spektra redzes problēmu koriģēšanai un tās var nopirkt ne tikai optikas preču veikalos, bet arī internetā. Kontaktlēcas var izvēlēties, balstoties uz vairākiem kritērijiem un populārākie no tiem ir cena, ražotājs un konkrēta redzs problēma, kurai ir nepieciešama korekcija ikdienā. Veikalos lēcas var atrast sakārtotas pēc vairākām pozīcijām, taču, visbiežāk tas būs valkāšanas un lietošanas ilgums un problēma, ko konkrētā lēca koriģētu. Lēcas iedalās pēc to valkāšanas perioda – dienas lēcas, lēcas divām nedēļām, mēnesim, trim mēnešiem un pusgadam. Arī tie, kas sirgst ar astigmatismu un tie, kuriem ir nepieciešamas multifokālas lēcas, jo redze nav gana laba gan skatoties tuvumā, gan tālumā, var atrast un iegādāties sev piemērotas kontaktlēcas. Ir iespējams iegādāties lēcas bez optiskām dioprijām, kas var kalpot arī kā deoratīvs elements.

KONTAKTLĒCAS PAR IZDEVĪGĀM CENĀM.

Kā jau jebkurai precei, arī kontaktlēcu cenai ir liela nozīme pat tad, ja nepieciešams konkrēts lēcu veids. Parasti kontaktlēcu cenas drastiski neatšķiras, taču zināma cenu atšķirība pastāv vienmēr. Piemēram, vienas dienu lēcu cena varētu šķist šokējoši liela, bet iepakojumā ir 30 lēcas un tās ir lietojamas katru dienu pa vienam pārim. Vienas dienas lēcu cena par iepakojumu pie ppulārākajiem optikas preču pārdevējiem būs vidēji 30 eur par iepakojumu. Lēcas atšķiras arī to lietošanas īpatnībām, piemēram divu nedēļu kontaktlēcas pa nakti ir jāizņem, kas varētu daudziem radīt pārpratumus, vadoties pēc lēcu nosaukuma. Arī šāds lēcu iepakojums sastāv no vairākām lēcām un to cena ir ap 20 eiro. Lēcas ir dažādas un atšķiras arī to lietošanas veids, ko nosaka lēcu ražotājs, tādēļ nevajag brīnīties, ka vienas specializētas toriskas lēcas, izgatavotājs paredz lietot savādāk. Toriskās lēcas parasti maksā vidēji 50 eiro, bet multifokālās ap 30 eiro par iepakojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *