Sup izbraucieni – piedzīvojums visai ģimenei!

Posted on

Jauninājums supošana vai kā citur dēvēta SUP sērfošana ir slīdēšana pa ūdens virsmu ar dēli un airi. Katrs jau var iemācīties šo procesu neatkarīgi no vecuma un sporta formas līmeņa. Viss, kas tad nepieciešams, ir paši sup dēļi pielāgoti jums un airi, lai airētu. Tiem, kuriem nav vispār iemaņu, sup izbraucieni var būt esot uz ceļiem. Tādā veidā var iemācīties turēt līdzsvaru un pamazām celties kājās. Pie tam var būt neaprakstāmas sajūtas, tajā brīdī, kad Jūsu supošana ir kājās stāvot! Kā arī sup izbraucieni tiešām ir neatkārtojams sports, jo supot var kā upē, dīķī, ezerā vai jūra un okeānā. Galvenais, lai laikapstākļi būtu atbilstoši Jūsu izjūtām.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/veikals/

Kādi ir sup dēļi vai to veidi

Sup dēļi un to tipi ir ar dažiem mīnusiem vai priekšrocībām. Bet sup izbraucieni ir tas, ko tieši gribat, būs jāizdala, kas tad ir svarīgāks: serfošanas manevrēšana, universāla stabilitāte, pārgājiena tipa ērtības vai sup dēļi priekš sacīkstēm, kas izbrīna ar ātrumu, ko var sasniegt. Lai supošana izdotos, versiet īpašu uzmanību izmeriem, kas ir sup dēļiem, kā arī tam apstāklim, kā viņi ietekmē dēļa īpašības. Sup dēļi priekš sērfinga taisīti konkrēti iešanai pa viļņiem. Populārākie tad ir universālie dēļi, tie tiek ražoti dažādu izmēru, medeļu un standartā ir piepūšamie. Izvēlieties atbilstošu garumu kā arī platumu atkarībā no jūsu vēlmēm, garuma, smaguma, lietošanas līmeņa. Sup dēļi priekš tūrisma ideāli slīd, un garā garuma dēļ, dēļi var uzņemt ātru ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sup dēļi sacensībām jau tiek dēvēti par raketi starp sup dēļiem. Arī būtiska lieta ir dēļu garums, platums un biezums, kas, savukārt, nosaka to, kāda būs supošana. Un vēl vienmēr atceramies par pamata inventāru – drošības vesti un drošības pavadu, bez tiem nemaz nav ieteicams doties ūdenī.

Sup izbraucieni vai cita tipa atpūta pie ūdens

Bez šaubām atpūta ar draugiem vai varbūt atpūta ar ģimeni vienmēr ir jauka, kaut gan kopā ar draugiem tā parasti ir aktīvā atpūta. Bet būs apnikusi velosipēdu noma Rīgā, lieliska alternatīva būs buru jahtas noma, kas ir skaista un neparasta. Savukārt, ja būsiet izlēmuši, ka būs atpūta ar ģimeni, ir ieteicams doties kaut kur pie dabas un ideālā gadījumā pie ūdens. Parasti atpūta ar ģimeni asociējas kopā būšanu ar bērniem, šajā gadījumā lieliska iespēja būs laivu noma un katamarānu noma, protams, ja nama saimnieks sniedz tāda veida pakalpojumu klāstu. Taču šobrīd eksistē pavisam jauns trends, turklāt nav svarīgi, vai Jums atpūta ar ģimeni vai draugierm, tā jaunā aktīvā atpūta ir interesantie sup izbraucieni. Labakais, ka Jums nemaz nevajag personīgo dēli, šodien daudz kur būs pieejama sup īre. Nav noliedzams, ka, kad supošana paliek par Jūsu ikdienas sastāvdaļu, izdevīgāk tomēr būs nevis sup īre, bet labāk iegādāties savu dēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *