Pakešu logi kā arī to dažādība

Posted on

Šodien ir vēl pieejami tik daudz dažādi logi, ka var apjukt – alumīnija, koka logi vai arī pvc logi. Tie atšķiras gan pēc to profiliem, gan pēc tā cik liels ir stiklojums, kas tad ietekmē siltumizolāciju. Mūslaiku tehnoloģijas ļauj mums izvēlēties logus jebkāda izgatavošanas materiāla, bez šaubām to kvalitāte būs izcila, bet ir jāizvēlas pārbaudīts logu tirgotājs, pie tam ir pareizi tie jākopj,. Tiešam logi ir mājokļa daļa, kas pakļauta saulei, lietum, temperatūras iedarbībai, tāpēc logu piemeklēšanai jāpieiet nopietni. Uzzini vairāk te!

Šodien jau ir atrodami tik daudz dažādi pakešu logi, ka varētu apmulst veicot to izvēli. Tāpēc jau ir jāizprot ar ko tie atšķiras. Mazās mājās parasti tiek uzstādīti tieši koka logi, šis variants nodrošina dabisku izskatu, kas saplūst ar koptēlu. Standartā izvēlās tieši priedi, lai izgatavot logus, bet dažreiz tiek izmantots arī ozols, kas tiešam ir pats stiprākais materiāls. Protams, augstas kvalitātes koka logi būs ilglaicīgs ieguldījums, taču būtu jāapzinās, ka šis dabiskais materiāls ir ietekmējams no apkārtējas vides. Tādēļ tad ir daudz piedāvājumu ar dažādu aizsargapdari metāla profilu veidā. PVC vai plastmasas logi jau ir vairākuma izvēlēšanās, jo tie atšķiras ar izturību un siltumizolāciju, ilgu kalpošanu un vieglu kopšanu. Pie tam šodien pvc logi ir ļoti kvalitatīvi kā arī draudzīgi videi. Bet jau alumīnija logi visvairāk tiks pielietoti lielās ēkās vai arī rūpnīcas, jo tie tik tiešām ir viegli, taču tajā pat brīdī izturīgi. Tie var izturēt pat svārstības no -50 grādiem līdz pat +50 grādiem, kā arī tie ir ugunsizturīgi, taču tiešām ļoti dārgi cenas ziņā.

Metāla durvis un plastikāta logi – vai iespējams visu pasūtīt vienuviet?

Kad tiek meklēti plastikāta logi, nemaz nevajadzētu likt uzsvaru tieši uz PVC profilu brendiem, bet vislabāk izvēlēties to logu ražotāju vai pārdevēju, kurš logu tirgū būs sevi parādījis tikai no labākās puses, turklāt ir jau ar ievērojamu pieredzi un kvalificētu darbinieku personālu. Protams labāk, ja tas ir liels zināms uzņēmums, kas Jūsu pilsētā strādā vairāk nekā gadu. Uzmanieties nolīgt vienas dienas firmas, kur tiek piedāvāti pakešu logi un palodzes par zemākajām cenām, lieliem garantijas periodiem vai daudzām vilinošām akcijām. Izvēloties logus un palodzes, detalizēti izrunājiet ar pārdevēju par logu komplektācijas iespējām, lūdziet padomu, kā ekonomēt. Visbiežāk pēc šāda veida sarunām daudz kas kļūst skaidrs par konkrēta uzņēmuma darbinieka kompetenci. Palūdziet parādīt sertifikātus par produkciju un pakalpojumiem. Apskatiet, kāds tieši ir piedāvājums, ļoti labi, kad tiks piedāvāti ne vienīgi pakešu logi, un vēl, kā piemēram, metāla durvis vai garāžu vārti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *