Skrituļslidas vīriešiem un sievietēm izklaidei vai sportam

Posted on

Visbiežāk ar vārdu “skrituļslidas” parasti cilvēki domā tikai par botām ar riteņiem. Tajā pat brīdī tie sportisti, kuri pielieto profesionāli skrituļslidas, labi zina, ka eksistē diezgan daudz dažādu to variantu. Turklāt nemaz nav būtiski, kas tieši interesē – skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, bet varbūt bērnu skrituļslidas, tās ir un arī paliks viens no ātrākajiem un manevrējamākajiem veidiem, kā pārvietoties pa ceļiem. Paša modeļa izraudzīšanās būs atkarīga no Jūsu braukšanas veida: vai, piemēram, ir vēlme vienīgi izbraukt pa tuvāko parku un promenādi izklaides pēc, vai arī daudz vairāk pievilina ātrums, ko tās var dot!

Lasi arī – https://www.diena.lv/raksts/citi/reklamraksti/ka-pieradinat-skritulslidas–padomi-iesacejiem-14240426

Cik dažādas tad ir skrituļslidas?

Agresīva vai arī fitnesa skrituļošana, ar lieliem vai maziem riteņiem, pastaigām, trikiem, ātrslidošanai – tas nav pilns saraksts ar veidiem, kādas ir skrituļslidas. Un protams, jāizdala arī skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, vai arī bērnu skrituļslidas. Kādas der iesācējiem? Piemērotākais risinājums var būt bērnu skrituļslidas vai fitnesam domātās, to konstrukcijas ir līdzīgas, kur atšķirība ir tikai izmēru tabulā. Atšķirīgas no visiem ir trikiem un vēl ātrai braukšanai domātās skrituļslidas, jo, ja vienas ir smagnējas un lielas, kur priekš trikiem nepieciešams labi turēt kāju. Tad skrituļslidas skriešanai atšķiras no citiem jo tās vizuāli ir ar lieliem riteņiem, taču tām nav iestrādās bremzes, tādēļ ši veida skrituļslidas sākumā ir grūti kontrolējamas. Hokeja skrituļslidas ir līdzīgas hokeja slidām pēc to zābaka, kā arī šeit jau ir aizsargātas tās vietas, kas varētu ciest spēles laikā. Kāda veida skrituļslidas izvēlēsieties, ir katra izvēle, bet labāk būtu, ja ir zināms pārbaudīts skrituļslidu veikals, kur pārdevēji labprāt sniegs Jums atbalstu.

Ar labāko risinājumu palīdz skrituļslidu veikals

Tad, kad būs apmeklēts skrituļslidu veikals, tomēr ir jāsaprot uz ko tieši lūkoties, meklējot skrituļslidas. Galvenais, kas tad jāievēro, ka tieši tām nepieciešams labi aptvert kāju. Tiešām var iegādāties nedaudz lielākas skrituļslidas, taču ja atšķirība nepārsniedz 0,5 cm. Šo variantu izvēlas, kad būs meklētas bērnu skrituļslidas vai varbūt cilvēkiem, kuriem pietūkst kājas. Gadījumā ja 2 atšķirīgi izmēri Jums šķiet vienādi ērti, izvēlieties mazāku. Lai būt drošiem par to, ka pats apavu izmērs tad ir pareizs, jāpastaigā vai jāmēģina pabraukt ar tām kādas 15-30 min. Šajā laikā Jūs pēda pierod un būs iespēja pareizi novērtēt, kā Jūtas kāja. Jūsu komforts būs galvenais izvēles kritērijs. Pirms pirkšanas pārliecinieties, ka Jums ir ērti. Jo pat mazs diskomforts mērījuma laikā vēlāk radīs Jums sāpes. Ja jūtaties neērti, izmēģiniet cita ražotāja skrituļslidas, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas. Jo atšķirīgiem zīmoliem ir atšķirīga iekšzābaka struktūra, un jau ir būtiski sameklēt ērtāko no tiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *