Iesprūdušas durvis? Kur ir atrodams durvju serviss?

Posted on

Jebkāda pat dārgākā kā arī augstas kvalitātes slēdzene varētu sabojāties. To iespējams attiecināt ne tikai uz dzīvokļa durvīm, bet arī varētu būt apgrūtinoša auto atvēršana. Bieži vien visi nezina, kur doties šinī gadījumā, taču labākais variants būtu tieši atslēgu serviss, kur eksperti palīdzētu atvērt durvis bez to bojāšanas. Šodienu te eksistē apdrošināšanas paketes, kur sos durvju atvēršana ietilpst papildpakalpojumu sarakstā. Bet arī bez tā, pastāv firmas, kurās ir nodrošināts jebkura tipa atslēgu serviss, kurš palīdzēs Jums problēmsituācijā.

Iemesli ārdurvju slēdzenes bojājumiem

Kas varētu par cēloni tam apstāklim, ka Jūsu auto vai mājokļa slēdzene salūzt? Tā pamata iemesls varētu būt slēdzenes labas kopšanas trūkums, kura rezultātā varētu būt nepieciešams atslēgu serviss. Vismaz reizi divos mēnešos mehānisms jāiztīra kā arī jāapstrādā ar īpašu līdzekli. Šo procesu var attiecināt uz jebkādām slēdzenēm, jo, piem., gan auto atvēršana, tā arī seifu atvēršana varētu būt apgrūtināta. Kā vēl viens iemesls var būt huligānisms, ja atslēgas caurums tiek aizpildīts ar līmi vai sērkociņiem. Arī šajā variantā var būt nepieciešams durvju remonts. Ja bija ielaušanas gadījumi, kā seku rezultātā slēdzene sabojājās, šinī situācijā būtu vēlams ārkārtas visu slēdzeņu serviss, lai aizsargāt savu dzīvokli. Nav noliedzams, ka slēdzenes var būt nolietojušās, tas var novest pie tā, ka arī auto atvēršana var būt problemātiska.

Kā parasti tiek sameklēts labs durvju serviss Latvijas teritorijā?

Nav noliedzams, ka, tad, kad būs nepieciešams slēdzeņu serviss, ir vēlme sameklēt to speciālistu, kurš varēs veikt savu darbu tik uzmanīgi un profesionāli, lai Jums vēlāk nebūtu vajadzīgs visu durvju remonts. Par to var runāt arī, kad ir vajadzīga auto durvju atvēršana, kas ir iesprūdušas. Taču pirms tiek atrasts, kāds īpašs durvju serviss, apskatiet rekomendācijas par to. Papētiet uzņēmuma interneta lapu, tā kā tā ir uzņēmuma seja. Nav ieteicams slēdzeņu serviss, kur darbības piedāvājums atrast ielas brošūrās, jo šeit var saskarties ar sliktiem darbiniekiem, kas turklāt var sataisīt dublikātu no Jūsu atslēgām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *