Tortes pēc pasūtījuma Rīgā vai arī jebkur citur Latvijā

Posted on

Patlaban mūsu valstī ēdiena piegādes tirgus pieprasījums paliek arvien lielāks. Pat neskatoties uz dažādiem ekonomikas lejupslīdes momentiem, gatavo ēdienu piegādes tirgus ar katru gadu aug vidēji par piecpadsmit līdz divdesmit procentiem. Un saskaņā ar ekspertu viedokļiem šī tendence augt turpināsies arī tālāk, jo klientiem parasti ir aktuāls jautājums, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri. Pie tam nebūs būtiski vai arī runa iet par restorānu vai arī vien kāda maza konditoreja. Un konditorejas Rīgā, kā arī citās Latvijas pilsētās sāk piedāvāt tortes pēc pasūtījuma, pie tam papildinot savus piedāvājumu, kurā tiek iekļauti arī banketi. Turklāt arī maza konditoreja jau piedāvā cilvēkiem ne vienīgi uzkodas banketam, bet būs sagatavota pilnīga banketu ēdienkarte, kā arī nodrošināta galdu klāšana izbraukumā (http://www.francumaize.lv/banketi/).

Tortes uz pasūtījumu – pamata principi atbilstoša produkta izvēlēšanai

Pirms pasūtīt torti būtu jāatceras uz kādu pasākumu tā ir domāta, jo, protams, konditoreja priekš Jums varēs sataisīt jebko. Tomēr ir jāatcerās, ka uz jebkuriem svētkiem nebūs nepieciešama torte kāzām un otrādi. Patlaban tortes uz pasūtījumu pastāv ļoti daudzveidīgas. Tās var būt ekonomiskas un pat ļoti dārgas. Labs risinājums ir iespēja pasūtīt torti, kas sastāv no kūciņām, tad nav jāgriež pati torte, kā arī šis variants var būt izdevīgāk nekā, piemēram, sūtīt vienu lielu. Mēs jau visi zinam, kad konditorejas izstrādājumi un tortes var būt ar ļoti atšķirīgiem pildījumiem un pamata sastāvdaļām. Vienkārš pildījums jau ir populārākā opcija, kad tiek sūtītas tortes pēc pasūtījuma Rīgā. Šinī gadījumā standartā biskvīts tiek mitrināts ar saldūdeni un tiek pievienota kārta ar augļiem vai ogām. Tāds rīcības variants būs vislētākais. Bet varbūt izvēlēties ko interesantu un tad pasūtīt torti, piemēram, no burkāniem vai siera kūku ar maskarpone krēmu? Protams atceraties par noformējumu, tā kā tas arī ietekmē cenu, ko Jums piestādīs konditoreja.

Banketu ēdienkarte kā arī cita veida lietas, kad būs organizēti banketi

Banketi jau ir viens no pieprasītākajiem svētku galda organizēšanas formātiem. Tie tad ir piemēroti kāzām, jubilejām, lieliem izlaidumiem vai cita veida pasākumiem. Domājot par pasākumu, tad ir svarīga pareizi sagatvota pati banketu ēdienkarte, ņemot vērā uzlūgto viesu skaitu. Interesanti, ka banketu ēdienkarte parasti būs rēķināta gramos attiecīgi pret pasākumu ilgumu. Biznesa banketi parasti iet pāris stundas, šīnī gadījumā uzkodas būs rēķinatas atbilstoši tikai līdz 400 gramiem uz cilvēku. Kad notiek galda klāšana jubilejai vai izlaidumam, kas ilgst līdz pat sesām stundām, tiek rēķināts no 600-1200 gramiem produktu uz viesi. Turpretim kāzas kopā ar tādu lietu, kā tortes uz pasūtījumu, būs aprēķināts līdz 1500 gramiem produktu liela banketu ēdienkarte uz vienu cilvēku. Jebkura gadījumā galdu klāšana izbraukumā ir izdevusies tad, kad to rīko pārbaudīta vieta. Savukārt galdu klāšana cenas ziņā būs atkarīga no izmantoto produktu daudzuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *