Vēlaties bez bēdām dzīvot un nesatraukties par Jūsu mājas aizsardzību? Protams, te ir iespējas!

Posted on

Pat ar jaudīgām durvīm kā arī uzticamām slēdzenēm nav iespējams pilnībā būt drošiem par savas mājas aizsardzību. Lai pēc iespējas maksimāli paaugstinātu mājvietas drošību, ir nepieciešama signalizācijas uzstādīšana mājai vai dzīvoklim. Pilnīgi visas mūsdienīgas ierīces strādā pēc līdzīga principa, tomēr atšķiras tieši pēc ziņu pārraides tipa, sensoru daudzuma un veida, un pāris cita veida funkcijām. Lai saprastu priekš sevis, kas katrā konkrētajā variantā būtu labāks, Jums priekš sevis ir jāsaprot, kādi drošības risinājumi ir un vēl kādā veidā tie strādā.

Ieskaties – https://eurocash1.lv/

Ar ko atšķiras savā starpā dažādi apsardzes varianti?

Gribat drošāk aizsargāt privātmāju? Šo tiešām var veicināt Jums sekojoši drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība ar īpaši sagatvotiem cilvēkiem (fiziskā apsardze), vēl ir tehniskā apsardze, inženiertehniskās aizsardzības metodes un vēl kombinētie drošības pasākumi. Ar ko tad šie veidi atšķiras savā starpā varēs lasīt zemāk.
Īpašumu sargā īpaši sagatavoti dienesti un apsardze – tieši šī apsardzes metode tiek dēvēta kā fiziskā apsardze, pie tam to jau var realizēt divos veidos: izmantojot organizācijas, kas tad kvalificējas īpašumu aizsardzībā, vai arī sameklēt atsevišķu sargu. Kompānijas, kas nodrošina fiziskās apsardzes pakalpojumus, pašu darbu veic kvalitatīvi un efektīvi, pie tam šādu uzņēmumu darbinieki būs speciāli apmācīti un, protams, tiem ir nepieciešamie aizsardzības līdzekļi (ieroči, apģērbs un aprīkojums). Šādas aizsardzības realizācijas process būs vienkāršs, taču salīdzinoši izmaksu ziņā dārgs. Lētākais risinājums būtu apsargs, ko tad arī iespējams nolīgt, izmantojot apsardzes firmas.
Savukārt, tehniskā apsardze ir tāda sardze, kur tiek pielietota signalizācijas uzstādīšana, kur visi signāli nonāk uz “pulti”. Svarīgākie instrumenti, lai aizsargāt objektu, ir īpaši trauksmes signalizācijas sistēmas sensori. Šīs ierīces ir uzstādītas pa aizsargājamās teritorijas perimetru un vajadzības gadījumā ziņo dienestam. Turklāt un tādā variantā eksistē divi veidi, kur viens ir līguma noslēģšana tieši ar kompāniju, kurā speciāli norīkots cilvēks seko situācijai Jūsu majoklī. Otrs rīcības variants ir, kad ziņa nonāk uz Jūsu telefonu un ziņo par situāciju.
Mājas apsardze pielietojot inženiertehnikas līdzekļus, kur tiek lietoti metāla režģi, žalūzijas un triecienizturīgs pārklājums. Dotais variants nenoliedzami būs izdevīgāks izmaksu ziņā kā arī salīdzinoši drošs, tajā pat brīdī ugunsgrēka gadījumā varētu būt radies slazds pašam saimniekam, kā arī bieži tas neaiztur laupītājus.
Pats pēdējais veids ir kombinētie drošības risinājumi, šajā gadījumā varētu būt izmantoti 2 vai arī vairāki drošības risinājumu veidi. Šajā gadījumā varēs būt pilnīgi drošiem tiešām par labu mājas aizsardzību.

Kādi priekšnosacījumi jāievēro meklējot mājokļa apsardzi?

Pieredzējuši biznesa cilvēki, kas jau bija sadarbojušies ar dažādām apsardzes kompānijām, uzsver, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, meklējot šādu uzņēmumu:
1) Darba pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, jo bez šaubām darba pieredze atspoguļojas profesionālajā izaugsmē, kā arī liela stāža kompānijas darbības laikā ievērojami paplašina savas iespējas.
2) Klienti. Labs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas ar savu lielu klientu daudzumu, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Darbinieki. Sargājot vairākus objektus vai personas, protams, ir vajadzīgs ne vien liels darbinieku daudzums, bet arī sakomplektētas ātrās reaģēšanas komandas, kas jau ir gatavas izbraukt arī pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Šis ir viens no kritērijiem, kurš atšķir no citām labu apsardzes kompāniju. Drošības panelis sniedz iespēju saņemt trauksmes signālu pat tad, ja objektā nav īpašnieku, un trauksme tiek iedarbināta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *