Mūsdienīgs auto remonts pie ekspertiem

Posted on

Mūsdienīga pasaule ir ļoti izmanījusies, un šodien ar jaunām mašīnām var braukt ne vien diezgan turīgi cilvēki, bet arī vienkāršie iedzīvotāji ar vidējo algu līmeni. Auto līzings un pretīmnakoša cena jauniem auto aizvien vairāk rosina cilvēkus pirkt nevis lietotus, bet jaunos auto. Galvenā starpība jau ir tajā, ka tieši ar vecām automašīnām vienkārši spēja tikt galā pat automašīnas īpašnieks un nomainīt nepieciešamo detaļu, vai, piemēram, veikt nelielu remontu. Bet mūsdienu mašīnas visas ir pilnas ar elektroniku, kas tad arī ir tas, kas liedz iespēju izdarīt remontu pašam, kā rezultātā cilvēki ir spiesti doties tādās vietās kā, piemēram, sertificēts lexus autoserviss vai cita veida markas serviss. Tāpēc jau ir būtiski, lai ir atlasīts ne vienīgi pēc cenām patīkams autoserviss Rīgā vai arī citā pilsētā, bet arī ar plašu pakalpojumu klāstu, kas tiek veikti profesionāli.

Uzzini vairāk – http://carway.lv/

Sertificēts lexus autoserviss vai parasts serviss, tieši ar ko tad viņi atšķiras?

Ikviens autoserviss Juglā vai arī citā Rīgas daļā, kā arī pārējā Latvijā tiek iedalīts trīs pamata grupās, oficiāli dīleru autoservisi, licencēts parasts autoserviss un privāto mehāniķu pakalpojumi garāžā. Ar ko tieši tie atšķiras savā starpā un tad, kāds būs vislabākais izvēles variants, mēģināsim noskaidrot.
Oficiāls noteiktas auto markas autoserviss, tāds ir, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss, tie visbiežāk būs noteiktas auto brenda markas pārstāvji, kuru remontā un garantijas servisā tie specializējas. Vairumā gadījumu tā jau ir auto apkope ar garantiju, jo, gadījumā ja, piemēram, vajadzīgs auto remonts vai diagnostika, mašīnas īpašnieks būs spiests samaksāt “labu” cenu. Nav noliedzams, ka, tāda lieta nav visos dīleru servisos, tādēļ šis moments būtu labi jāpārbauda.
Parasts autoserviss Rīgā vai citur mūsu valstī, kas tieši tiek reģistrēts, ievērojot likumdošanu kā arī šie servisi pilnīgi būs atbildīgi par savu veikto servisu, arī tad, kad Jums vajadzīga vienīgi riepu montāža un balansēšana. Tāda veida serviss ir diezgan izplatīts, šadā servisā būs gan profesionāls automehāniķis, gan auto elektriķis, un arī labas kvalitātes pakalpojumi. Tajā pašā laikā darba izmaksas vienmēr ir mazākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kur piedāvātais auto remonts tiks izdarīts neoficiāli. Bez šaubām, šajā gadījumā būs zemas izmaksas, bet šeit nav arī nekādu garantiju un atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Un jaunu auto diagnostika diez vai būs pareizi realizēta.

Kā labāk atšķirt kvalitatīvu autoservisu no neprofesionāla?

Pamata kritēriji, kas jāievēro veicot servisa atlasi:
1)Tehniskais aprīkojums – bez laba aprīkojuma komplekta nemaz nav realizējama kvalitatīva auto diagnostika un arī parasta riepu montāža un balansēšana. Tāpēc uzmanīgi uzziniet, kāds tad pacēlājs un cits aprīkojums ir servisā, tādā, piemēram kā, sertificēts toyota autoserviss;
2)Darbinieki – Sertificēts automehāniķis būs augstas klases pakalpojumu iezīme. Kad speciālistam pat nav parastāko zināšanu vai varbūt tam pat smagi saprast avārijas cēloni, labāk neriskējiet! Pat, kad Jums nepieciešams auto elektriķis, tā kā tagad jaunas automašīnas būs ļoti atkarīgas tieši no elektronikas tajā.
3) Auto detaļas – noskaidrojiet par palīgmateriāliem un arī izmantotajām detaļām. Iegaumējiet, ka sliktas kvalitātes rezerves daļas uzstādīšana, pēc laika var arī izraisīt nelabojamas sekas mašīnai.
Jāapzinās, kad kvalitatīva autoservisa izvēle jau ir drošība un ilga auto mūža garantija. Uzziniet draugu rekomendācijas un izvēlieties servisus, kur ir atbildīgi par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *