KUR ATRAST LABAS BALKONA MĒBELES TIEŠSAISTĒ?

Posted on

Kvalitatīvas mēbeles ir jebkura gaumīgi iekārtota interjera pamatā. Laiks, kad bija neieciešami stundām vai pat dienām ilgi izpētes darbi, lai atrastu un saskaņotas mēbeles telpā, nevēloties iegādāties smagnējas un milzīgas sekcijas, ir pagājis, jo mūsdienās aktuāls ir Skandināvu stils, kas sevī iekļauj askētiskas un modernas, kā arī ļoti funkcionālas mēbeles.Mēbeļu salonā būs viegli atrast ne tikai ofisa un biroja mēbeles, bet arī bŗnu istabas un pat trases un balkona mēbeles. Gaumīgi un mājīgi iekārtotas telpas vienmēr ir bijis produktivitātes un enerģijas avots – ne tikai darba vidē, bet arī mājās, vēloties atpūsties no ikdienas steigas.

Varat uzzināt vairāk te – https://kate.lv/katalogs/produkti/birojam-lv-produkti/ 

 

FUNKCIONĀLAS MĒBELES RAŽĪGAM DARBAM OFISĀ!
Darbs labāk sokas tikai tādā telpā, kura izstaro produktivitāti un ražīgumu, tādēļ darba devēji labprāt telpas iekārto tieši šādā stilā. Netrūkst pat zinātnisku apliecinājumu tam, ka produktivitāte darba vietā ir cieši saistīta ar to, kādās telpās darbiniekiem ir jāpavada dienas lielākā daļa, tālab, labiekārtojot darba vidi – ofisus, atpūtas stūrīšus un pat ražošanas telpas, ir jāpadomā par to, kādas emocijas tas raisīs darbiniekos un vai darba ražīgums būs pilnīgs. Tā pat kā mājokļos, arī darba vidē ar vien vairāk parādās Skandināvu mēbeles, jo tās ir praktiskas un viegli kombinējamas.

TERASES, BALKONA VAI DĀRZA MĒBEĻU IZVĒLE.
Savukārt, tuvojoties siltākiem gada mēnešiem, daudziem aktuāla kļūst brīvā laika pavadīšana ārpus telpām. Šim nolūkam lieliski noder terases un dārza mēbeles, savukārt, ja brīvdabas telpa nav tik liela, ir iespējams piemklēt arī piemērotas balkona mēbeles, kuras var arī pasūtīt izgatavotas konkrētos izmēros. Vasaras siltos vakarus vai mazliet dzestros rītus, allaž ir patīkami baudīt terasē. Ja brīvā laika pavadīšana ārpus telpām ir baudāma kopā ar tuvākajiem, tad pasākums ir izdevies par visiem simts procentiem! Dārza un terases mēbeles tiek veidotas tā, lai būtu piemērotas ārējās vides un laikapstākļu ietekmei, kas nozīmē to, ka lietainā vai pārāk karstā laikā mēbeles nebojāsies, taču, tas nenozīmē, ka ziemas periodā tās nav jātur iekštelpās vai jāpamet novārtā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *