CIK IZMAKSĀ MĪKSTO MĒBEĻU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA?

Posted on

Viena no nepieciešamākajām mēbelēm mājoklī ir dīvāns. Lai nopirktu ideālu dīvānu, iesākumā jāsaprot, pēc kādiem kritērijiem to izvēlēsieties. Ideāls dīvāns apvieno sevī izmēru, ērtumu un praktiskumu, jeb vienkāršāk sakot – tam ir jābūt ērtam ar viegli kopjamu virsu. Dīvāni un citas mīkstās mēbeles izmanto visa ģimene un arī mājdzīvnieki, tādēļ, lai tas ilgāk kalpotu un nezaudētu ne tikai savas funkcionālās, bet arī vizuālās īpašības, dīvāni un klubkrēsli regulāri jātīra. Pats labākais ir tas, ka mēbeles nav nedz jāpārvieto, ned jāved ārā no mājām. Process ir ātrs, jo mēbeļu tīrīšana notiek uz vietas un pakalpojuma sniedzējs dodas pie pasūtītāja. Dīvānu tīrīšana mājās ir ērts un patīkams pakalpojums, jo tiek sniegts ekselents serviss, neizejot no mājām.

Ieskaties piedāvājumā – https://divanueksperti.lv/

KĀDAS SAKOPŠANAS METODES LIETO MĒBEĻU TĪRĪŠANAI?
Kā tiek tīrītas mīkstās mēbeles? Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles tipa, kuru nepieciešams iztīrīt. Dīvānu tīrīšanas pakalpojums tiek sniegts pie klienta mājās, tādēļ dīvāns vai kāda cita mīkstā mēbele nekur nav jāved. Klentam nav nepieciešams pašam iegādāties speciālas mīksto mēbeļu tīrīšanas iekārtas, jo darbinieki pie klienta uz mājām ierodas ar visu nepieciešamo tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Mīksto mēbeļu tīrīšana tiek veikta gan sausā, gan slapjā tehnikā, atkarībā no nepieciešamības. Kad darbs ir paveikts, nav jāuztraucas pa nekārtību vai netīrību istabā, jo darba vieta aiz sevis tiek sakopta. Pakalpojuma cena izriet no dažādiem faktoriem. Cenas tiek noteiktas gan fiksētas par vienu dīvāna sēdvietu, gan piemērotas konkrētam mēbeles veidam, piemēram, U veida dīvānam, klubkrēslam un tamlīdzīgām mēbelēm. Atsevišķas cenas tiek noteiktas arī dīvāniem, kas ir izvelkami un divvietīgajiem dīvāniem, gan ar ādas, gan auduma.

KUR UN CIK IZMAKSĀ PAKLĀJU IZTĪRĪŠANA?
Vēl viens no mājoklī atrodamajiem tekstilizstrādājumiem, kura kopšana mēdz sagādāt galvassāpes, ir paklājs, turklāt, ja tas ir ieklāts kā mīkstais grīdas segums visā telpā, tā kopšana atsevišķos gadījumos var sagādāt īpaši lielas galvassāpes. Ja vēlaties pasūtīt arī paklāja tīrīšanas pakalpojumu, tas izmaksā vidēji no 5 – 10 eiro kvadrātmetrā. Līdzīgi mīksto mēbeļu ķīmiskajai tīrīšanai, arī paklāju iztīrīšana notiek ātri un bez liekām darbībām. Tā pat nevajag aizmirst par citu mīksto mēbeļu un virsmu uzkopšanas iespējām. Matraču un spilvenu tīrīšana ir aktuāla ik vienam, savukārt, biroja krēslu tīrīšana spēj atsvaidzināt ne vienu vien darba interjeru un kopējo atmosfēru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *