Moderns poligrāfijas pakalpojums – uzlīmju izgatavošana, kā arī tieši šī pakalpojuma popularitāte šodien

Posted on

Uzlīmes ir viena no uzņēmuma reklamēšanas vai tēla atspoguļošanas veidiem. Uzlīmju izgatavošana tiek īstenota uz paša papīra vai arī sava veida plēves, kur aizmugure tiek pārklāta jau ar līmi. Uzlīmju apakšdaļa parasti būs papīrs, kas pasargā lipīgo pusi no pirms laicīgas pielipšanas. Uzlīmes priekšpusē tad ir attēls vai arī teksts – parasti firmas logo. Uzlīmes tiek izmantotas gandrīz uz jebkādas līdzenas virsmas (pvc, stikls, metāls). Tomēr drukas veikals bieži vien vispirms izvēlas līmes pamatni, ja būs zināms uz kādas virsmas klients līmēs uzlīmes.

Uzlīmju izgatavošana un arī to ražošanas tehnoloģiju varianti

Pirms būs sūtītas, piemēram, apaļas uzlīmes vai mēģināts uzzināt cenu, ir jāizprot kādi drukāšanas tipi ir un tad ar ko gan tie atšķiras savā starpā.

• Fleksogrāfija jeb flexo druka. Šī metode būs piemērota, ja, lietojot automātisko iepakojumu, vajadzīga liela uzlīmju aprite. Daudzveidība formām vai košs attēls, reljefs, kā arī lakošana – dažādu tehnoloģiju lietošanas rezultātā varētu iegūt labas kvalitātes personalizētas uzlīmes.
• Ofseta. Šeit uzlīmju druka izvēlās pašlīmējošos papīru. Gadījumā ja ir vajadzīgs iepakojums vai sienas uzlīmes, vajadzētu pasūtīt uzlīmes, kas būs lielāka izmēra un drukātas pēc ofseta drukas.
• Digitālā uzlīmju druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka, cena – viss ir līdzsvarots un tas ir izdevīgi nelielām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālās preses, uzlīmes saķere nedaudz samazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju druka šobrīd ir populārs veids. Šīs metodes īpašas priekšrocības būs šķīdinātāju, kā arī noturīgu tintes pielietošana, gan arī robošana bez šuvēm. Ir variants griezt apaļas uzlīmes bez drukāšanas.
• Sietspiede ir īpatnēja metode, kas sniedz iespēju drukāt, lietojot sudraba un zelta krāsas. Metalizētas personalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, lai izgatavotu lieliskas, kvalitatīvas personalizētas uzlīmes, Jums ir nepieciešama pašlīmējoša plēve.

Šobrīd zinot, kādā veidā parasti tiek taisītas personalizētas uzlīmes, varēs piemeklēt sev piemērotāko veidu un tad veikt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kurā vietā droši var izvēlēties personalizētas uzlīmes un ne tikai?

Viens no pirmajiem jautājumiem, kurš būtu jāuzdod priekš sevis, ir tas, ar ko tad gribat strādāt – ar parastu starpnieku, reklāmas kompāniju vai arī ar drukāšanas firmu. Piemēram, liela poligrāfija ar vairāk kā desmit gadu pieredzi liecina par to, kad Jūsu pasūtījums un vēlēšanās tiks uzklausītas, un, taupot finanses, būs atrasts labākais risinājums Jūsu gadījumā, kur uzlīmju druka, cena, kā arī piegāde klientam būs tik ļoti labi izplānota, ka pat būsiet apmierināti. Centieties uzzināt vairāk informācijas par izvēlēto kompāniju, apskatiet rekomendācijas internetā no citiem klientiem. Kad drukas pasūtījums ir neparasts un sarežģīts, tad labāk būtu sazināties ar drukas veikalu un izrunāt detaļas ar konsultantiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *