Modernie aizdevumi online – kā var pareizi kreditēties?

Posted on

Pateicoties iespējai pieteikties internetā, kredīts mūsdienās tiek izsniegts pat neizejot no mājām. Viennozīmīgi tas jau ir samērā parocīgi šodienas pasaulē. Kā arī, kredīts online ļauj netērēt laiku kā arī naudu ceļā uz finanšu iestādes filiāli un gaidīšanu rindās, kā tas notiek bankās. Kā tieši var tikt dabūti aizdevumi online, kas tieši ir jāņem vērā, kad tiek izvelēts kredīts, kā arī cik tad droši ir nosūtīt personīgos datus šādām nebanku kredītiestādēm? Labāk būtu zināt atbildes uz šiem jautājumiem jau pašā sākumā, lai droši izmantotu kredītus tiešsaistē. Mēģināsim noskaidrot to tālāk rakstā.

Cik aizdevums online ir izdevīga opcija mūsdienās?

Pievēršoties plusiem un arī trūkumiem, ko sms kredīti vai pārējie aizdevumi online sevī slēpj, sākumā jākoncentrējas uz trūkumiem. Šeit pirmās briesmas rodas kredītņēmēja nepietiekošas uzmanības dēļ. Parasti tiek paņemts kredīts, bet netiek lasīti līguma nosacījumi. Parasti, lai piesaistītu klientus, var tikt norādīts min % daudzums. Izpētot noteikumus, % ir ievērojami lielāks. Vēl viena problēma ir par personiskās informācijas nodošanu krāpniekiem. Aizsargāt sevi no tā jau ir viegli. Kredīts internetā jānoformē vien pie drošām kreditēšanas iestādēm.
Plusi:

  • Variants piedalīties akcijās un sezonas akcijas piedāvājumos;
  • Pieteikuma izskatīšanas ātrums un naudas saņemšana;
  • Spēja izvēlēties aizdevumu bez liekiem dokumentiem vai ar tādu kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
  • Nav arī nepieciešams apmeklēt kredītiestādes filiāli.
  • Saņemot karti ar kredītlimitu, pastāv variants saņemt pazeminātu procentu likmi, ilgāku labvēlības periodu.
  • Dažas bankas var piedāvāt arī jauniem klientiem nenākt parakstīt līgumu. Kurjers piegādās Jums visus dokumentus uz Jūsu adresi, bet Jūs dabūsiet savu kredītu.

Skaidrs, ka kredīts online jau ir daudzsološa joma, kas sniedz iespēju iegūt izdevīgus nosacījumus. Lai aizsargātu sevi, vienmēr ir rūpīgi jāizlasa visi dokumenti, bet pirms tam, kā izvēlaties kreditēšanas iestādi, iepazīstieties ar klientu atsauksmēm. Apsveriet ne tikai procentu likmi, bet arī pārmaksājuma kopējo summu, tā parasti ietver komisijas maksu vai citus pakalpojumus.

Kas būtu sms kredīts?

SMS kredīts jau ir mikrokredīts, kurš tiek izsniegts, nosūtot SMS pieprasījumu kredītiestādei. Tāds aizdevums jau ir ļoti vienkāršs un tad ļauj saņemt naudu, sēžot mājās, pie tam nebūs vajadzīga pieeja interneta pieslēgumam. Latvijā sms kredīti jau sen zināmi un iedzīvotāju vidū tāds aizdevums ir diezgan pieprasīts.
Galvenie ieteikumi kredītņēmējam būtu:

  • SMS kredīts jāpiesaka vienīgi drošā finanšu iestādē, kas ir tiesīga piedāvāt kreditēšanas pakalpojumus. Šinī jomā ir daudz krāpšanās gadījumu.
  • Cītīgi izvērtējiet nepieciešamību kreditēties, tā kā % ātrajiem kredītiem ir ļoti augsti, kā arī aizdevuma atdošanas termiņš jau ir īss.
  • Pirkumu veikšanas cienītājiem SMS kredīti dažkārt kļūst par ieradumu, tā kā tas ir ļoti pieejams. Centieties sev uzstādīt robežas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *