Lietoti apavi internetā – kā izveidot stilīgu tēlu?

Posted on

Cilvēki, kas nezina, kad dzird tādus vārdus, kā “lietoti apģērbi”, iedomājas veikalu ar veselu kaudzi vecu lietu, kur cenšas priekš sevis kaut ko atrast maznodrošinātie. Taču tie, kā pirkumu iegādes vieta, kaut vai vienreiz ir bijuši lietoto apģērbu veikali, mēģina to nestāstīt visiem, lai izvairītos no iespējamās konkurences, jo negrib, lai kāds zina, kurā vietā vai par cik tie nopirka šo zīmola šalli. Protams, ne jau visi lietoto apģērbu vai apavu veikali jau ir bagāti ar pērlēm, ir vietas, kurās lietotie apģērbi vai apavi ir ar bojājumiem vai citām izmantošanas pazīmēm. Taču tādi, kas prot sameklēt labu vietu, paliek par pastāvīgiem klientiem tāda tipa veikalos, tā kā tur bieži var uzdurties kāda pazīstama brenda mantai, piemēram, šallei no Hermes vai pat Louis Vuitton rokassomai. Pie tam mūsdienās ir pieejami lietoti apģērbi internetā, kas ir tas, kas atvieglo meklēšanu, kā arī ļauj vienkārši atrast ko īpašu.

Kā var sameklēt kaut ko labu lietotu apavu veikalā?

Gadījumā, ja kādu interesē tikai klātienes lietoto apģērbu veikali, tad šeit ir jāuzzina, kādās dienās notiek preču piegāde. Tādējādi ir iespēja iegādāties lieliskas lietotas drēbes par ļoti labu cenu. Centieties sadraudzēties ar veikala konsultantiem, jo tādā veidā iespējams palūgt, lai Jums paziņo par to laiku, kad tiek atvesti mazlietoti apavi un apģērbi. Visbiežāk tādā veidā iespējams uziet pilnīgi nelietotas lietas, ko neviens nemaz nav nēsājis. Otrā lieta, noskaidrojiet, kad būs izpārdošanas. Daži lietoto apģērbu vai apavu veikali piedāvā cilvēkiem atlaides līdz pat 90%! Šādi lietoti apavi vai apģērbi varētu būt nopirkti gandrīz par velti. Kad tiek skatīti lietoti apģērbi internetā, šinī gadījumā ir jāsteidzas, tā kā online vidē salīdzinoši ātri viss tiek izpirkts. Trešā lieta, pirms svētku dienās mēģiniet izkārtot savu dienu tā, lai arī kāds lietotu apavu veikals būtu Jums pa ceļam. Interesanti, bet konkrēti pirms svētkiem tādos veikalos parādās ļoti neparastas lietas. Ceturtā lieta, veiciet revīziju savu apģērbu un apavu skapī, tad sataisiet sarakstu, ko tieši Jums vajag. Prātīgāk būs pievērst uzmanību modernām precēm vai arī ekskluzīviem variantiem. Pieckārt, rūpīgi meklējiet un pētiet preces izskatu, tā kā starp visām šīm lietām katrā ziņā būs atrodami mazlietoti apavi vai apģērbi. Turklāt ļoti bieži pasaules zīmolu veikali izpārdod preces no vecām kolekcijām tieši par smieklīgām cenām un lietoto apģērbu vai apavu veikali šīs preces izpērk. Bez šaubām, slavenu zīmolu lietoti apģērbi vai apavi jau ir dārgāki nekā citas preces, bet to cenas būs daudz zemākas nekā parastajos veikalos. Visbeidzot, nevajag zaudēt galvu! Ļoti lietoti apavi vai apģērbi arī, ja tas bija slavenas brendu kolekcijas izbijusī pērle, Jums nav nepieciešami, jo bez šaubām drēbes, kuras ir diezgan nolietotas, Jūs tiešam nevēlēsieties vilkt sev mugurā.

Kādos veikalos ir pieejami labākie mazlietoti apavi?

Mūsdienās lietoto apģērbu vai apavu veikali iedalās 3 daļās:
1.Veikali, kur jau tiek tirgoti lietotie apavi un apģērbi ar cenu par svaru. Šajā gadījumā ir noteikta cena par kg (bieži dažādu preču kategorijām ir sava cena, taču tā būs salīdzinoši zema). Tomēr tāda veida veikali paliek mazākumā.
2.Lepni lietoto apģērbu veikali vēl saukti second hand – pārsvarā lietoti apavi un apģērbi tieši no Eiropas un tie būs būs ar labu kvalitāti un ar vidējām cenām.
3.Noliktavas tipa lietotu apavu vai apģērbu veikals vai arī saukts par autletu. Šajā gadījumā nav ļoti lēti apģērbi, bet galvenā atšķirība ir pazīstamu brendu jauni vai arī ļoti mazlietoti apģērbi vai mazlietoti apavi ļoti labā stāvoklī.
Pirms tiek pirkti lietoti apģērbi Rīgā jebkādā no veikalu veidiem, noskaidrojiet par pārējo pircēju viedokli. Apskatiet mājas lapu, šādi Jūs sapratīsiet, vai dotā vieta Jums patiks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *