TEICAMAS KVALITĀTES RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI

Posted on

Vieglprātīga attieksme pret riepām un diskiem nav pieļaujama, jo riepas tiešā veidā veido saķeri automašīnai ar ceļu. Jaunas riepas var iegādāties oficiālajos riepu centros, turklāt vajadzības gadījumā, darbinieki neatteiks arī padomu un palīdzēs ar riepu nomaiņu. Šādos centros iespējams iegādāties visu populārāko ražotāju automašīnu riepas dažādos izmēros, lai droša braukšana vasaras un ziemas sezonā būtu jebkādos laikapstākļos. Zinoši eksperti te ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, par savu izvēli neliks vilties nevienam klientam. Meistaru sekošana jaunākajām tendencēm un tehnikām ir obligāta prasība. Tas ir veids kā nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus par lieliskām cenām un teicamu servisu.

KĀDĒĻ SVARĪGS RIEPU SERVISS?

Jebkurš auto un cita transportlīdzekļa vadītājs zina to, ka riepas un diski ir kā cimds ar roku un viens bez otra nevar. Riepu servisos piedāvā ne tikai riepu servisu, bet arī disku remontu. Disku taisnošana, remonts pēc deformācijas un bojājumiem, disku slīpēšana un krāsas atjaunošana ir tikai maza daļa pakalpojumu, kas tiek sniegti katram interesentam. Disku kvalitātei un tehniskajam stāvoklim ir liela nozīme un mijiedarbība ar riepām, gultņiem un arī braukšanas komfortu, tādēļ disku remonts ir jāveic pēc iespējas ātrāk, vislabāk tad, kad bojājums ir konstatēts. Riepu remonts ir servisa darbinieku ikdienas pienākumos. Tas tiek veikts ar kvalitatīvām iekārtām un materiāliem. Servisa darbinieki labprāt konsultēs jautājumos, kad nepieciešams noskaidrot kādu riepu iegāde ir vispiemērotākā un kad to vislabāk darīt. Riepu remontu ir iespējams veikt pusstundas laikā, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka jākavē ikdienas gaitas un darba pienākumi.

KVALITATĪVS SERVISS KATRAM KLIENTAM

Kvalitatīvs riepu un disku serviss var nozīmēt daudz jaunu un patstāvīgu klientu ilgtermiņā, kas nozīmē kvalitāti un zināšanas. Servisa kvalitātes garantija tiek piemērota katram pakalpojumam, tādēļ klientiem nav jāuztraucas par padarīta darba precizitāti. Riepu un disku serviss tiek veikts ievērojot visus drošības standartus un ar visaugstāko atbildību. Svarīgi atrast tādus automašīnas apkopes speciālistus, kuriem pilnībā uzticaties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *