VAI IESPĒJAMS PASŪTĪT PROFESIONĀLU STIKLU TĪRĪŠANAS SERVISU?

Posted on

Mūsdienās, ar vien biežāk, arhitektūrā kā galvenais ēkas elements tiek izmantots logs un stikli. Arhitektūras tendences un cilvēku vajadzības, salīdzinot ar pagājušā gadsimta pirmskara periodu ir ļoti mainījušās, tādēļ biežāk varam novērot to, ka smagnējās mūra fasādes vairāk nav must-have. Šāda tendence ir vērojama visā pasaulē, it sevišķi tajās valstīs, kas lepojas ar lielām augstceltnēm. Lieli logi telpā nodrošina dabisko dienasgaismu un rada plašuma sajūtu, taču, neatkarīgi no tā vai stikls ir izmantots tikai logiem vai arī visai fasādei, tas prasa īpašu kopšanu, jo, gluži kā magnēts, pievelk putekļus, netīrumus un atrāda visus nosēdumus. Nomazgāt logus nav pārāk sarežģīti, taču stikla fasāžu un lielu logu mazgāšana un kopšana augstceltnēm var būt īsts izaicinājums. Kāda ir logu mazgāšana cena ? Uzzini tālāk!

CIK DAUDZ MAKSĀ LOGU KOPŠANA?
Logu mazgāšanas pakalpojums, ko veic speciāli uzņēmumi, piedāvā logu un arī stiklu tīrišanu pašvaldības kā arī valsts iestādēm, privātpersonām kā arī juridiskām personām un komercobjektiem. Logu tīrīšanas paklpojumu sniedzējiem būs pa spēkam jebkāda veida pasūtījumi, pat visspecifiskākie. Katrs, kurš kaut reizi mūžā ir tīrījis logu stiklus vai spoguļus zina, cik rūpīgi tas ir jādara, lai nepaliktu švīkas un citi nosēdumi. Ja nepieciešama tīrīšana augstumā, grūti aizsniedzamā vietā, talkā nāks teleskopiskais kāts. Ja vajadzīgs pasūtīt stiklu tīrīšanas pkalpojumu, jārēķinās, ka cenas iek aprēķinātas balstoties uz tīrāmās platības izmēru kvadrātmetros, taču izsaukuma minimālā maksa ir sākot no trīsdesmit eiro, bet izcenojums par 1 kvadrātmetru tīrāmās virsmas ir sākot no 50 centiem, bet specifiskāku logu mazgāšanas pakalpojums izmaksās nedaudz vairāk – no nepilniem pieciem eiro par kvadrātmetru.

AR KO TIEK KOPTI LOGI KOMERCIĀLAJOS OBJEKTOS?
Logu mazgāšanas pakalpojumi kļūst ar vien populārāki, jo ar vien vairāk cilvēku izvēlas savus mājokļus būvēt, iekļaujot lielus logus un stiklu elementus, kas prasa rūpīgu kopšanu. Pasūtot logu mazgāšanas pakalpojumu, nav jāuztraucas par ķimikālijām vai kādām netīkamām vielām, kas varētu kaitēt virsmām un apkārtējai videi. Visi izmantotie tīrīšanas līdzekļi ir dabai draudzīgi un sertificēti. Jebkurš interesents var izmantot logu tīrīšanu Rīgā, neatkarīgi no tā vai esat juridiska vai fiziska persona.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *