Auto mehāniķa pakalpojumu klāsts

Posted on

Katrs auto īpašnieks, atdodot tā automašīnu uz remontu vai arī apkopi, satraucas tieši par to vai autoserviss realizēts kvalitatīvi. Patiešām, no tā, cik tad kvalitatīvi tiek izpildīts Jūsu “dzelzs drauga” auto remonts, ir atkarīgs arī tā kalpošanas ilgums un, pats galvenais, cilvēka drošība uz ceļa. Kad pienāk brīdis, ka tiek izvēlēts autoserviss Rīgā vai jebkādā citā Latvijas pilsētā, liela daļa vadās pēc pakalpojumu izmaksām. Kāds cenšas uziet pakalpojumu pēc zemam cenām, kāds, tieši pretēji, ir pārliecināts, ka tieši dārgāks autoserviss ir un būs vislabāks. Tajā pat brīdī, kas tad ir tas būtiskākais uz ko lūkoties, neviens nemaz nezina. Šeit jācenšās noskaidrot ko vairāk par to, kāds tieši auto remonts tiek nodroš‌āts, kā labs auto elektriķis atšķiras no nekvalificēta, un arī pēc kā tad vadīties meklējot servisu.

Ienāc- https://carway.lv/pakalpojums/autoevakuators/

Kā tieši dalās autoservisi?

Ikviens autoserviss Juglā vai arī citā Rīgas mikrorajonā iedalās 3 galvenajās grupās, oficiāli dīleru auto servisi, licencēts parasts autoserviss un visbeidzot privātu garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko tad viņi atšķiras savā starpā un, kurš būs atbilstošākais izvēles variants, mēģināsim noskaidrot.
Oficiāls noteiktas auto markas serviss, tāds ir, piemēram, sertificēts lexus autoserviss, tie visbiežāk būs izveidoti kā noteiktas markas auto pārstāvniecības, kuru tieši remontā specializējas. Visbiežāk tas būs automašīnas apkope pēc garantijas, jo, kad, piem., būs nepieciešams auto remonts, mašīnas īpašnieks būs spiests maksāt “kārtīgu” summu. Protams, tas nemaz nav visos sertificētos servisos, tāpēc šis punkts ir kārtīgi jāpārbauda.
Parasts autoserviss Rīgā vai citur Latvijā, kas tieši tiek piereģistrēts, ievērojot likumdošanu kā arī tie pilnīgi jau ir atbildīgi par savu paveikto servisu, arī tad, gadījumā ja klientiem vajadzīga vien riepu montāža un balansēšana. Tāda veida serviss ir diezgan populārs, tādā servisā ir gan sertificēts auto elektriķis, tā arī automehāniķis, un arī augstas kvalitātes pakalpojumu klāsts. Tajā pašā laikā darba izmaksas ir zemākas.
Privātās garāžas, kurās sniegtais auto remonts tiks izdarīts neoficiāli. Bez šaubām, šeit vienmēr ir zemas cenas, bet šeit nav arī nekādu garantiju un atbildības par sniegtajiem pakalpojumiem. Un jauno auto diagnostika diez vai būs precīzi veikta.

Kritēriji, ko tieši jāievēro, kad tiek meklēts autoserviss Rīgā vai citur mūsu valstī

Pamata faktori, kas jāievēro izdarot servisa atlasi:
1)Aprīkojums – bez laba aprīkojuma komplekta nemaz nav iespējama profesionāla auto diagnostika vai arī vienkārša riepu montāža un balansēšana. Tādēļ uzmanīgi noskaidrojiet, kāda tipa pacēlājs vai cita veida aprīkojums var būt servisā, tādā, piemēram kā, sertificēts toyota autoserviss;
2)Darbinieki – Sertificēts automehāniķis ir labas kvalitātes pakalpojumu iezīme. Ja darbiniekam pat nav vienkāršāko zināšanu vai varbūt tam ir smagi noteikt avārijas cēloni, labāk neriskējiet! Pat, ja Jums nepieciešams auto elektriķis, tā kā mūsdienās jaunas automašīnas ir diezgan atkarīgas tieši no elektronikas tajā.
3) Rezerves daļas – uzziniet tieši par materiāliem un izmantotajām detaļām. Atcerieties, ka tieši sliktas kvalitātes auto detaļas uzstādīšana, pēc kāda laika var izraisīt nelabojamas sekas mašīnai.
Jāapzinās, ka kvalitatīva autoservisa izvēle ir drošība kā arī gara mašīnas mūža garantija. Uzziniet draugu atsauksmes un piemeklējiet servisus, kur būs atbildīgi tieši par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *