TEICAMA AUTO APKOPE JUGLĀ.

Posted on

Katrs autovadītājs zina, ka par savu auto ir jārūpējas jau no pirmās iegādes dienas, neatkarīgi no tā vai, mašīna pirkta jauna salonā vai iegādāta jau lietota. Automašīnām periodiski ir jāiziet obligātā tehniskā apkope, lai tās pilnvērtīgi drīkstētu piedalīties ceļu satiksmē uz Latvijas ceļiem, kas, savukārt, nozīmē to, ka autoservisa apmeklēšana pirms TA iziešana būs obligāts darbiņš. Autoserviss Rīgā piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kā arī ir sertificēts Lexus un Toyota servisa centrs. Šajā centrā tiek piedāvāti dažādi, populārākie servisa pakalpojumi, piemēram, dzinērju remonts, ritošās daļas diagnostika un remonts, autoelektriķa pakapojumi, riepu un disku balansēšana un viss pārējais, kas ir aktuāls un nepieciešams automašīnas savešanai kārtībā. Vairāk kā 10 gadu ilgā pieredze strādajot ar Lexus un Toyota automašīnām nodrošina lielu automehāniķu zināšanu klāstu, ko novērtēs ik viens klients, kurš izlēmis auto uzticēt konkrētajā servisā.

Ieskaties – https://carway.lv/pakalpojums/savirzes-regulesana/

LICENCĒTS AUTOSERVISS KATRAM INTERESENTAM.

Klientu vidū vienmēr visaugstāk tiks novērtēti tie autoservisi, kas piedāvā plaša profila pakalpojumus, lai nebūtu jāizveidojas situācijai, kurā klientam ir nepieciešams braukt no servisa uz servisu, lai likvidētu visas auto radušās problēmas. Ja dzirdat apzīmējumu par to, ka autoserviss piedāvā visa veida pakalpojumus, tad zināt, ka tā tik tiešām ir – viss, sākot no auto evakuācijas līdz pat lukturu regulēšanai. Lai arī uzsvars tiek likts uz atsevišķu automašīnas zīmolu servisa centra pakalpojumiem, tas nebūt nenozīmē to, ka citas automašīnas tiks sūtītas prom. Auto servisa pakalpojumi ir pieejami jebkuram interesentam!

ZINOŠI DARBINIEKI, LIELISKS SERVISS UN DAUDZVEIDĪGS PAKALPOJUMU KLĀSTS.

Ja redzat izkārtni pie automašīnas servisa par to, ka tas ir specializējies kāda noteikta zīmola automašīnu tehniskajai apkopei un remontdarbiem, tad tas nozīmē zinošus un apmācītus darbiniekus, kas lieliski orientēsies problēmsituācijās un spēs piedāvāt risinājumus. Serviss spēj nodrošināt apkopi un pakalpojumus pat 8 automašīnām vienlaicīgi, kas nozīmē to, ka nebūs ilgi jāgaida pakalpojumu izpilde. Servisā ir iespējams arī noregulēt lukturus, uzpildīt kondicionieri vai nomainīt eļļu, kā arī veikt dažādus citus darbus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *