KUR PASŪTĪT GARŠĪGUS SUŠI, PICAS UN ARĪ BURGERUS?

Posted on

Kad jāizlemj ko šodien ēdīsim katrā no ēdienreizēm, venmēr aktuāls ir jautājums par pašu gatavotu vai pasūtītu maltīti. Jautājums ir aktuāls ne tika pusdienām darbā vai vakariņām kopā ar ģimeni vai draugiem, bet, nereti arī brokastu laikā. Teju jebkurš restorāns un kafejnīca piedāvā ēdienu piegādes pakalpojumus, kā arī pēdējos gados ir parādījušies vairāki ēdienu piegādes servisa sniedzēji. Latvijā ir pāris ēdienu grupas, kas dominē cilvēku izvēlē, kad runa ir par ēdienu piegādes servisu. Sushi, burgeri un picas ir klientu izvēle nr.1 , ja ir runa par maltītes pasūtīšanu uz mājām vai darbu. Lai arī šie ēdieni ir viegli pagatavojami arī mājas apstākļos, tomēr visi zinām mūžseno patiesību, ka cita pagatavots ēdiens allaž garšos labāk. Maldīgi uzskatīt, ka ēdienu piegāde ir pieejama tikai lielajās pilsētās, piemēram, ēdienu piegāde Ādažos ir viens no populārākajiem pakalpojumiem ēdināšanas sfērā.

Ieskaties piedāvājumā – https://adazi.maxisushi.lv/

KUR VAR PIRKT LABĀKOS SUŠI?
Tieši pēdējos piecos gados ir krasi audzis Āzijas virtuves pieprasījums un piedāvājums Latvijas ēdienu baudītāju vidū. Kā populārāko izvēli, noteikti var minēt dažāda veida suši – ne tikai aukstie rolli, bet arī ceptie tempura mīklā vai ar gardu siera un ikru mērci. Neviens suši gardēdis nebūs vīlies, saņemot savu pasūtījumu, kas būs gatavots uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas, no vislabākajiem un kvalitatīvākajiem produktiem. Sushi ir japāņu nacionālais ēdiens, kas mūsdienās ir ieguvis sava veida fast food nozīmi, turklāt, to var pagatavot arī pašu spēkiem un tas neprasa nemaz ne tik daudz laika. Viena no suši populārākajām īpašībām ir to universālums pildījuma ziņā, jo tos var pagatavot gan ar gaļu un zivīm, gan veģetārus un vegānus.

PICAS UN BURGERI PAR PATĪKAMĀM CENĀM AR PIEGĀDI.
Pica, pavisam noteikti, daudzus gadu desmitus bija populārākais ēdiens, ko cilvēki izvēlējās pasūtīt uz mājām. Šķietami vienkāršs ēdiens – maizes plācenis ar tomātu pastu un sieru, taču visā pasaulē viens no, ja ne pats pieprasītākais ēdiens ko ne tikai pasūta restorānos, bet arī labprāt gatavo mājās. Pica arī ir viens no tiem ēdieniem, ko cilvēki labprāt cenšas gatavot paši, ne tikai izmantojot picu piegādes pakalpojumus. Noteikti nevajag aizmirst arī burgerus, kas ir viens no populārākajiem ēdieniem dažādos BBQ svētkos un viens no populārākajiem fast-food veidiem. Arī burgeri mūsdienās ir ļoti viegli pagatavojami un tos var baudīt arī veģetārieši un vegāni. Ja ir bijusi aizņemta diena vai gluži vienkārši nav vēlmes gatavot, tad ēdienu piegāde būs tieši laikā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *