DAŽĀDA VEIDA LĒCAS INTERNETA VEIKALĀ.

Posted on

 

Mūsdienās varam atrast vairākas opcijas, kā uzlabot savu redzi un tam, kādus optikas rīkus izvēlēties ikdienas lietošanā, lai redzes traucējumi nesagādātu diskomfortu darbā un arī sadzīvē. Saprotams, brilles un arī acu lāzeroperācija arī ir opcija, taču daudzi izvēlas par labu kontaktlēcām. Brilles, loģiski, ir dārgākas un tas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet daudziem briļļu nēsāšana neliekas parocīga un praktiska.

Dažāda stila lēcas var izvēlēties jebkurš un tās iespējams izmantot gan balstoties uz optometrisko piemērotību, gan valkāšanas un lietošanas ilgumu. Lēcas iespējams iegādāt tiešsaistē un arī, saprotams, optikas salonos visā Latvijā. Tā pat kā briļļu iegādei, arī kontaktlēcas iesakām nopirkt tikai pēc acu ārsta vai optometrista konsultācijas.

KĀ IZVĒLĒTIES SEV ATBILSTOŠAS LĒCAS?
Lēcas var nopirkt gan o

ptikas preču salonos, gan dažādos specializētos interneta optikas salonos. Jebkurā no tiem ir citādāks piedāvājums un tiek piedāvāts iegādāties dažādu zīmolu un valkāšanas ilguma lēcas , gan citas optikas preces. Kontaktlēcas izšķir pēc to izmantošanas ilguma – vienu dienu lietojamas lēcas, divas nedēļas, 30 dienas, trīs mēnešus un arī pusgadu, kā arī iespējams nopirkt tādas lēcas, kurām ir iespējams pagarināt izmantošanas laiku. Pēc kontaktlēcu veida iedala multifokālās kontaktlēcas, toriskās kontaktlēcas, krāsainās lēcas un arī kontaktlēcas ar vairākiem zīmējumiem, kas var būt gan optiski pielāgotas, gan nereti funkcionē kā dekoratīvs elements.

Vairāk informācija skatīt šeit – https://www.manaslecas.lv/lv/acu-mitrinosie-pilieni/

ACU LĒCU CENU ATŠĶIRĪBA.
Kā jau jebkurai precei, arī kontaktlēcu cenai ir liela nozīme pat tad, ja nepieciešams konkrēts lēcu veids. Cenu atšķirība nav ievērojama, bet ir iespējams atrast lēcas dažādos cenu diapazonos. Vienas dienas kontaktlēcas tiek pārdotas iepakojumos, kuros ir 30 gabali un viens lēcu pāris ir lietojams vienu dienu. Vienas dienas lēcu cena par iepakojumu pie populārākajiem optikas preču pārdevējiem būs vidēji 30 eur par iepakojumu. Lēcas atšķiras arī to lietošanas īpatnībām, piemēram divu nedēļu kontaktlēcas pa nakti ir jāizņem, kas varētu daudziem radīt pārpratumus, vadoties pēc lēcu nosaukuma. Iepakojumā ir vairākas lēcas un iepakojuma izmaksas ir ap 20 eiro. Kontaktlēcas var būt dažādas un atšķiras arī to lietošanas īpatnības, ko nosaka kontaktlēcu ražotājs, tādējādi nevajag brīnīties, ka vienas specializētas toriskas kontaktlēcas, izgatavotājs paredz lietot savādāk. Toriskās lēcas parasti izmaksā apmēram 50 eiro, bet multifokālās ap 30 eiro par iepakojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *