PLASTIKĀTA LOGU NOMAIŅA ĒKAI

Posted on

Plastmasas jeb PVC logi ir standarta risinājums logu nomaiņas un montāžas reizēs visā Latvijā un arī lielā daļā Eiropas. Pēdējo 20 gadu laikā PVC logu montāža ir kļuvusi par standartu. Pakešu logus izmanto ne tika mājokļos, bet arī ražotnēs un biroju telpās, turklāt, tehnoloģiskās iespējas ļauj tos ražot un pēcāk realizēt par lielisku un izdevīgu cenu visām pusēm. Plastikāta logi nodrošina lielisku skaņas un termoizolāciju, ko novērtē ik viens. Atšķirībā no vecajiem koka logiem, kas ziemā bija jānosiltina vai jāaizlīmē, lai nedaudz ierobežotu aukstā gaisa iekļuvi telpās, plastmasas logi veido telpā lielisku gaisa cirkulāciju kā ziemā, tā vasarā, kas nozīmē to, ka ziemā nebūs auksts un vasarā nebūs pārāk karsts, pat ja Jums ir 103 sērija logi, kurai nepieciešami.

KAD VISLABĀK VEIKT LOGU NOMAIŅU?

Kad esošā apkures sezona iet uz beigām, daudzi sāk domāt par logu nomaiņu, taču, daudzi nemaz nezina, ka nav vajadzības gaidīt veselu sezonu, jo logus var nomainīt arī apkures sezonas vidū vai sākumā. Nav jābīstas, ka ziemas naktis būs jāpavada telpā bez logiem, jo pats logu uzstādīšanas process aizņem vien pāris stundas. Zinoši speciālisti, kas veic logu montāžu, pārliecinās par to, lai viss ir kārtībā arī pēc logu montāžas darbiem un darbu padara raiti un bez problēmām. Sava aroda meistari veic logu montāžu, uzstādot logus, kas veidoti no konkrētiem mēriem.

MŪSDIENĪGI RISINĀJUMI LOGU MONTĀŽAI LATVIJĀ

PVC logi tiek ražoti no izturīgām konstrukcijām un ir droši. Par ventilāciju nebūs jāuztraucas arī aukstā laikā, kad ilgstoši nav vēlmes turēt vaļā logus, jo pakešu logi nodrošina labas ventilēšanas opcijas jebkādos laikapstākļos un gadalaikos. Logu precīza montāža aizsargā no kondensāta un mitruma rašanās telpā un uz sienām, attiecīgi samazinot risku pelējumam. Kvalitatīvi logi ir viens no labākajiem ieguldījumiem kādu varat veikt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *