LATVIJĀ RAŽOTI DĪVĀNI.

Posted on

Dīvāns vienmēr ir tā lieta mūsu viesistabās, kas ir tik pašsaprotama, ka grūti iedomāties alternatīvu. Dīvānus iespējams iegādāties visdažādākā veida un visdažādākās komplektācijas. Lētāki, dārgāki, lielāki un mazāki – dīvāna izvēli nosaka dažādi faktori un, ņemot vērā to, ka tā ir prece, kas tiek iegādāta ilgtermiņa lietošanai, jāņem vērā visi par un pret un pārējo mājinieku vēlmes, jo to izmantos visi. Dīvānus var iegādāties jau izgatavotus, speciāli pasūtīt, dāžadās komplektācijās un funkcionalitātē. Pēdējos gados Latvijas veikalos, galvenokārt, var iegādāties Baltkrievijā vai Polijā ražotus dīvānus un citas mēbeles, taču tagad ir iespējams par lielisku cenu iegādāties dīvānus, kas ražoti Latvijā!

Uzzini vairāk – http://www.divanudarbnica.lv/

U VEIDA VAI STŪRA DĪVĀNS – LABĀKĀ IZVĒLE?
Kā pareizi izvēlēties tieši īsto dīvānu? Lai izvēlētos sev piemērotu, jāņem vērā atsevišķi parametri. Piemēram, dīvāna forma. Cik cilvēku uz tā sēdēs ikdienā? Vai tas būs dīvānu komplekts? Vai vēlaties, lai dīvāns ir izlaižams un tam ir veļas kaste dažādu mantu uzglabāšanai? Kā redzams, dīvānu izvēlēties nemaz nav tik viegli kā sākumā varētu šķist. Tātad, skatoties uz dīvānu piedāvājumu jāsaprot sekojošais – cik daudz cilvēku uz tā sēdēs, kādas formas dīvāns būs vispiemērotākais un vai tam ir jābūt izlaižam, lai pārvērstu par guļamo platību.

STILĪGI U VEIDA DĪVĀNI LIELAI ĢIMENEI.
Klientiem ir iespējams izvēlēties starp parastajiem dīvāniem, kas ir atverami, izlaižami un ar veļas kasti. Šādas tehniskās iespējas ir pieejamas arī stūra dīvāniem, kas ie paredzēti gan lielākām, gan mazākām ģimenēm un sēdētāju skaitam. Pēdējos gados īpaši populāri ir kļuvuši U veida dīvāni, kas ir ļoti ērti un plaši, tajos var netraucēti atpūsties visi. Arī moduļu dīvāni ir populāra klientu izvēle, jo tos ir viegli pielāgot gan telpām, gan citām vajadzībām. Latvijā ražoti dīvāni nav tikai tukšs reklāmas sauklis, jo visas mēbeļu detaļas un to salikšana, tiešām notiek pie mums. Vai var būt vēl labāks veids kā atbalstīt vietējos ražotājus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *