KURŠ UZŅĒMĒJDARBĪBAS VEIDS MŪSU VALSTĪ IR IENESĪGĀKAIS?

Posted on

Dažāda veida kokmateriālu apstrāde un pārstrāde Latvijā ir viens no vadošajiem biznesa virzieniem daudziem uzņēmējiem. Kokapstrādes uzņēmumi aktīvi iepērk apaļkokus, jo tiem ir plašs pielietojums un pārstrādes iespējas. Latvijas kokmateriāli ir iecienīti ne tikai vietējo interesentu vidū, bet tā ir viena no lielākajām eksporta precēm Latvijā. Apaļkoka tirdzniecības uzņēmumi parasti iepērk materiālus visā Latvijā, nodrošinot arī visus citus papildus pakalpojumus, kas nepieciešami kokmateriāla pārvadāšanai un uzrādot visus nepieciešamos dokumentus. Apaļkoka cenas ir ļoti dažādas, galvenokārt, balstoties uz sortimenta veida, atrašanās vietas, izmēriem un tamlīdzīgiem rādītājiem. Šādi paši noteikumi ir arī citiem kokmateriālu veidiem.

KĀ VEIDOJAS PAPĪRMALKA?

Papīrmalka, kā jau pēc tās nosaukuma var spriest, tiek izmantota, lai ražotu papīru. Papīrmalkas kvalitātes prasības ir zemākas. Gan skujkoku, gan lapu koku papīrmalkai tiek izmantotas koksnes daļas, kas ir no galotnēm un citām koka daļām, kas nav derīgas finierklučiem vai zāģbaļķiem. Visbiežāk papīrmalkai tiek izmantotas priedes, bērzi, apses vai egles(skatīt vairāk šeit – https://www.bonotimber.com/pakalpojumi). Papīrmalkas garums parasti ir 3 metri, savukārt diametrs svārstās līdz pat 60 centimetriem. Līdzīgi kā apaļkoku, arī papīrmalkas iepirkuma procedūra ir līdzīga, galvenā atšķirība ir cenā. Atbildīgi kokrūpniecības uzņēmumi rūpējas par kvalitāti visos posmos – sākot jau no transportēšanas.

KOKRŪPNIECĪBAS KOMPĀNIJU DARBOŠANĀS STRATĒĢIJAS LATVIJĀ

Kokrūpniecības uzņēmumu pārstāvniecības tiek iedalītas reģionālās filiālēs. Tas atvieglo pakalpojuma sniegšanu un saņemšanu abām pusēm. Mūsdienās kokmateriālu apstrādes, pārstrādes un ražošanas uzņēmumi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai piesaistītu klientus, piemēram, enerģētiskās koksnes un šķeldas ražošanu, paneļu māju veidošanu, apaļkoku un papīrmalkas iepirkšanu un tamlīdzīgi. Modernas tehnoloģijas un inovatīva pieeja ir galvenā atslēga plašam klientu lokam ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Ņemot vērā to, ka uzņēmuma izaugsme un attīstība ir atkarīga no mūsdienīgas pieejas biznesa virzīšanai, jebkurš uzņēmums vēlas ne tikai gūt panākumus, bet arī rūpēties par saviem klientiem, piedāvājot kvalitatīvus un ilgtspējīgus pakalpojumus arī šādā nozarē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *